Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Landskap med to kvinner, Balestrand

Olje på lerret
44x32
Signert nede t.h.: Hans Andreas Dahl.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Motiv fra Sognefjorden (Balestrand) (Esefjorden).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000