Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Vårlandskap, Jæren

Olje på lerret
99x77
Signert nede t.h.: Eikaas

Påtegnet med tittel og datert 1961 på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 35 000