Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Johansen, Svein(1946-)
Kjærlighetshave

Olje på lerret
120x160
Signert nede t.h.: Svein J.

Signert og påtegnet: Fra "Kjærlighetshaver" XVI på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 40 000