Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Sitter, Inger(1929-2015)

Olje på papir, oppklebet på plate
104x74
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: Inger ... 8

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000