Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Seilskuter i måneskinn 1865

Olje på lerret
55x82
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 1/9 65

Påtegnet på lapp på baksiden av blindrammen: Marin Bennetter.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 68 000