Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Fearnley, Thomas(1802-1842)
Fjellandskap med fossestryk

Olje på papir, oppklebet på lerret
24x31
Signert nede t.h.: TF

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 60 000