Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med blomster

Olje på papir, oppklebet på lerret
27x35
Signert nede t.h.: F. Bøe

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 25 000