Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Frich, Joachim(1810-1858)
Landskap 1849

Olje på papir, oppklebet på plate
27x34
Noe utydelig stedsbestemt, datert og signert nede t.v.: Borge... 2... juni 1849 Frich

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000