Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Smørklep, Vinje 1959
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: HS 1959
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 19 000