Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Landskap med hus, Frankrike 1957

Olje på lerret
60x70
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 57. Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til - Dahl.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000