Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinne i interiør 1927
Olje på lerret
50x59
Signert og datert nede t. h.: A E 27
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 32 000
Olje på lerret
50x59
Vurdering