Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fjordlandskap med folkeliv 1883

Olje på lerret
42x71
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1883.

Signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 92 000