Kavli, Arne(1878-1970)
Sommerdag, fra Rønnes
Olje på lerret
81x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 260 000
Olje på lerret
81x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering