Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Rødt atelier

Olje på lerret
88x73
Signert nede t.v.: J Rian

Museet for Samtidskunst, 2002, med tittel: Rødt atelier, 1950.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 290 000