Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Mannshode

Olje på lerret
61x46
Signert nede t.h.: RK

Signert på baksiden av lerretet: RK.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 32 000