Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Apuaner Alpene

Olje på lerret
73x92
Signert nede t.h.: A. Schultz

Påtegnet med tittel og datert 1963 på baksiden, på blindrammen.

Biennalen i Rostock 1967, kat.nr. 195.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000