Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Kystlandskap 1929

Olje på lerret
52x63
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 1929

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Randi! 10/3 -35.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000