Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Landskap Eggedal 1894

Pastell
49x62
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Skredsvig. Eggedal mai. 94.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000