Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sjøfugler på svaberg
Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering