Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sjøfugler på svaberg

Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 27 000