Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Gamle hus

Olje på lerret
50x60
Signert nede t. h.: J Rian

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 10 000