Fjell, Kai(1907-1989)
Lesende kvinneakt 1980
Akvarell på papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -80
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 25 000
Akvarell på papir
21x29
Vurdering