Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Åkerlandskap 1931

Olje på lerret
58x69
Signert og datert nede t. v.: Henrik Lund -31

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 54 000