Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon med figurer 1975
Serigrafi, lysmål
75x54
Signert og datert nede t.h.: Appel 75
Nummerert nede t.v.: 6/99.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 2 500
Serigrafi, lysmål
75x54
Nummerert nede t.v.: 6/99.
Vurdering
NOK 3 000–4 000