Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Hode 1965
Litografi, lysmål
55x37
Signert og datert nede på arket: Kjell Pahr-Iversen 1965
Vurdering
NOK 500
Tilslag NOK 700
Litografi, lysmål
55x37
Vurdering
NOK 500