Andreassen, Olav(1909-1995)
Setergrend med skigard
Olje på lerret
62x81
Signert nede t.v.: O A
Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 12. (noe utydelig, kan være Kunstnerforbundet).
Vurdering
NOK 4 000–5 000
Tilslag NOK 4 800