Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Andreassen, Olav(1909-1995)
Setergrend med skigard

Olje på lerret
62x81
Signert nede t.v.: O A

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 12. (noe utydelig, kan være Kunstnerforbundet).

Vurdering
NOK 4 000–5 000

Tilslag NOK 4 800