Lund, Henrik(1879-1935)
Kystby
Olje på plate
46x56
Signert oppe t.h.: Henrik Lund
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
46x56
Vurdering
NOK 25 000–30 000