Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Kystby

Olje på plate
46x56
Signert oppe t.h.: Henrik Lund

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000