Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Peoner i vase 1931

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1931

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 20 000