Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Peoner i vase 1931
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1931
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
70x80
Vurdering
NOK 20 000–25 000