Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Medaljongen

Olje på lerret
51x63
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Malt i 1976.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 100 000