Kavli, Arne(1878-1970)
Fjellgård med kvinne og beitende kyr
Olje på lerret
82x67
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000 med forbehold
Olje på lerret
82x67
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering