Johannessen, Jens(1934-)
Natt 1964
Olje på lerret
54x54
Signert og datert nede t.h.: 64 JJ
Signert og datert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 18 000–22 000
Tilslag NOK 15 000