Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)
Natt 1964

Olje på lerret
54x54
Signert og datert nede t.h.: 64 JJ

Signert og datert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 18 000–22 000

Tilslag NOK 15 000