Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Landskap ved La Boreda, Torremolinos, Spania

Olje på lerret
41x50
Signert nede t.h.: J Rian

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 27 000