Komposisjon 1981
Lavering, lysmål
20x29
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Tilslag NOK 1 200
Lavering, lysmål
20x29
Vurdering
NOK 1 500–2 000