Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Artister
Olje på lerret
90x60
Signert nede t.h.: EHJ
Påtegnet med tittel, datert 1957 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000