Rian, Johs.(1891-1981)
Perlehandleren fra Ibiza 1950
Penn på papir
29x21
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: J Rian Ibissa 1950
Påtegnet med tittel nede t.v.: Perlehandleren fra Ibissa.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 4 600