Müller, Morten(1828-1911)
Skogsinteriør 1878
Olje på lerret
44x61
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller 1878. Chrnia.
Vurdering
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
44x61
Vurdering