Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Hus i vinterlandskap 1891
Olje på lerret
41x35
Signert og datert nede t.v.: Fredrik Kolstö. 91.
Vurdering
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
41x35
Vurdering