Nupen, Kjell(1955-2014)
Seanse
Olje på lerret
110x130
Signert nede t.h.: K. Nupen
Signert, datert 1984/85 og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
Tilslag NOK 36 000 med forbehold