Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Seanse

Olje på lerret
110x130
Signert nede t.h.: K. Nupen

Signert, datert 1984/85 og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering

Tilslag NOK 36 000 med forbehold