Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Løvtre 1955

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t. h.: Weidemann 55

Vurdering
NOK 25 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00