Løvtre 1955
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t. h.: Weidemann 55
Vurdering
NOK 25 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Olje på plate
54x65
Vurdering
NOK 25 000