Risberg, Terje(1949-)
Høst 1986
Akvarell, lysmål
26x35
Signert og datert nede t.h.: Risberg 86.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Akvarell, lysmål
26x35
Vurdering