Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Ballerina
Olje på lerret
95x90
Signert nede t. v.: Bernh. Folkestad.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
95x90
Vurdering
NOK 200 000