Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Ballerina

Olje på lerret
95x90
Signert nede t. v.: Bernh. Folkestad.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 180 000