Krohg, Christian(1852-1925)
Bestefars gutt
Litografi, lysmål
50x41
Usignert
Påtegnet nede på arket: Farfar av Christian Krohg. Litografi etter maleri.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Tilslag NOK 3 400
Litografi, lysmål
50x41
Usignert
Vurdering
NOK 1 000–1 500