Normann, Adelsteen(1848-1918)
Midnattsol
Olje på lerret
104x156
Signert nede t.v.: A Normann.
Vurdering
Tilslag NOK 47 000
Olje på lerret
104x156
Signert nede t.v.: A Normann.
Vurdering