Kleiva, Per(1933-2017)
At hendene er våre eigne 1978
Serigrafi
60x75
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -78
Påtegnet nede t.v.: prøvetrykk serigrafi e.t. Påtegnet med tittel i trykket nede t.v.: at hendene er våre eigne og at jorda tilhøyrer oss.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 500