Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Seilskute ved kyst

Olje på lerret
29x40
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: A Normann.. 07

Vurdering