Werenskiold, Erik(1855-1938)
Hest med tømmerlass
Litografi, lysmål
51x69
Signert og datert nede t.h.: Erik Werenskiold 1928
Nummerert nede t.v.: No 1.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 5 500
Litografi, lysmål
51x69
Nummerert nede t.v.: No 1.
Vurdering
NOK 3 000