Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Peder på Røsthavet 1955

Litografi
57x73
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -55

Nummerert nede t.v.: 154/260.

Vurdering

Tilslag NOK 33 000