Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Peder på Røsthavet 1955
Litografi
57x73
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -55
Nummerert nede t.v.: 154/260.
Vurdering
Tilslag NOK 33 000
Litografi
57x73
Nummerert nede t.v.: 154/260.
Vurdering