Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Balke, Peder (1804-1887)
Opprørt sjø

Olje på plate
12x16
Signert nede på midten: Balke

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 40 000