Fjell, Kai(1907-1989)
Isolasjon 1979
Akvarell på papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -79
Påtegnet med tittel på baksiden av arket.
Vurdering
Tilslag NOK 33 000
Akvarell på papir
21x29
Vurdering