Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Balke, Peder (1804-1887)
Fra Høland 1874

Olje på plate
18x23
Signert og datert nede t.v.: Balke 1874

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. 34.
Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 154.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000