Müller, Morten(1828-1911)
Skogsparti med fossefall 1873
Olje på lerret
39x46
Signert nede t.v.: Morten - Müller. Signert og datert nede t.h.: 13.8.73 MM
Vurdering
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
39x46
Vurdering